duelstat
DuelStat · Belçika

Jupiler Pro League

2026-27 sezonu · 1. seviye

18Kulüp
72Oynanan maç
433Oyuncu
22Lider puanı

Puan durumu

#KulüpOGBMAYAvPYKG
1Gent8710154+11221,079
2Club Brugge KV8701194+15211,132
3Charleroi8701167+9211,026
4Union St. Gilloise8620224+18201,150
5Anderlecht851296+3161,097
6KVC Westerlo84132017+3130,956
7Genk83321612+4121,115
8Zulte Waregem8323109+1110,903
9Standard Liege832313130110,974
10Lommel United8323990110,921
11SK Beveren8305814-690,938*
12St. Truiden82241516-181,044
13Antwerp82151220-871,062
14KV Mechelen8134917-861,009
15OH Leuven8125614-850,885
16RAAL La Louvière8116818-1040,868
17Cercle Brugge8035916-730,991
18Kortrijk8107218-1630,850

YKG — Yerli Kulüp Gücü. Kulübün önceki beş sezondaki maç başına puanının lig içi yüzdelik dilimi, 0.85–1.15 aralığına haritalanmış. Puan durumu bu sezonu, YKG geçmişi anlatıyor; oyuncu puanlarında rakip gücü çarpanı olarak kullanılıyor. * işareti alt ligden taşınmış tahmini değeri gösterir.

Yükleniyor…