duelstat
F. Lejeune
Rayo Vallecano · D
VS
N. Tenaglia
Alaves · D

La Liga 2025-26

Aynı 18 rakibe karşı

Toplam DS168,9·152,5
DS / 90 dakika4,84·4,49
Ham / 90 — rakip düzeltmesi öncesi4,83·4,41
Rakip kümesi aynı; ham ile DS ayrışıyorsa dakika dağılımı farklı demektir.

Kapsam: 18 ortak rakip. Lejeune 35/36 maç (97%), Tenaglia 34/36 maç (94%). Bu görünüm ortak olmayan rakiplere karşı oynanan maçları hesaba katmaz.

Rakip rakip

RakipÇrpLejeuneTenaglia
maçdkDSmaçdkDS
Real Sociedad1,055218016,5218010,0
Athletic Club1,10321808,8218016,5
Levante0,882218012,6218010,8
Valencia0,976218012,921809,7
Real Madrid1,150218010,3218011,8
Villarreal1,087218012,021798,9
Real Betis1,071218011,721808,8
Barcelona1,13421807,6218012,3
Oviedo0,866218010,821808,7
Atletico Madrid1,11821809,821809,5
Elche0,850218010,021806,1
Mallorca0,94521806,721808,3
Celta Vigo0,99221806,121808,0
Sevilla1,00821807,321806,2
Girona1,03921805,821807,4
Osasuna1,02421718,921803,4
Getafe0,92921809,31902,5
Espanyol0,8971901,81903,6

Mevkidaşlarına göre

F. Lejeune · D mevkidaşları (125)

DS%78
kazanılan ikili mücadele%62
top kesme%60
müdahale%77
blok%77
gol%74
asist%41
faul (az iyidir)%26
kart (az iyidir)%62

N. Tenaglia · D mevkidaşları (125)

DS%54
kazanılan ikili mücadele%58
top kesme%57
müdahale%73
blok%83
gol%74
asist%20
faul (az iyidir)%75
kart (az iyidir)%92

Başka bir çift