duelstat
J. van Hecke
Brighton · D
VS
N. Mukiele
Sunderland · D

Premier League 2025-26

Aynı 18 rakibe karşı

Toplam DS170,8·168,7
DS / 90 dakika4,93·5,63
Ham / 90 — rakip düzeltmesi öncesi4,91·5,57
Rakip kümesi aynı; ham ile DS ayrışıyorsa dakika dağılımı farklı demektir.

Kapsam: 18 ortak rakip. Hecke 35/36 maç (97%), Mukiele 31/32 maç (97%). Bu görünüm ortak olmayan rakiplere karşı oynanan maçları hesaba katmaz.

Rakip rakip

RakipÇrpHeckeMukiele
maçdkDSmaçdkDS
Wolves0,897218015,1218021,6
Tottenham1,039218013,5217217,1
Aston Villa1,087215120,421808,6
Arsenal1,118218012,0218013,7
Chelsea1,103218011,021809,0
Manchester United1,05521809,921809,9
Crystal Palace0,9921904,1218015,1
Manchester City1,15021805,4218013,3
Nottingham Forest0,92921808,521808,3
Liverpool1,13421806,721809,4
Brentford1,00821808,321807,8
West Ham0,96121809,51836,5
Burnley0,86621809,51904,7
Newcastle1,07121808,81905,2
Bournemouth0,94521808,61905,2
Leeds0,88221809,21903,7
Fulham0,97621805,821024,9
Everton0,91321804,521804,7

Mevkidaşlarına göre

J. van Hecke · D mevkidaşları (122)

DS%75
kazanılan ikili mücadele%80
top kesme%40
müdahale%74
blok%76
gol%81
asist%77
faul (az iyidir)%64
kart (az iyidir)%24

N. Mukiele · D mevkidaşları (122)

DS%93
kazanılan ikili mücadele%83
top kesme%79
müdahale%75
blok%29
gol%88
asist%83
faul (az iyidir)%25
kart (az iyidir)%59

Başka bir çift