duelstat
J. van Hecke
Brighton · D
VS
M. Guéhi
Crystal Palace · D

Premier League 2025-26

Aynı 19 rakibe karşı

Toplam DS176,5·189,4
DS / 90 dakika4,95·5,41
Ham / 90 — rakip düzeltmesi öncesi4,96·5,44
Rakip kümesi aynı; ham ile DS ayrışıyorsa dakika dağılımı farklı demektir.

Kapsam: 19 ortak rakip. Hecke 36/36 maç (100%), Guéhi 35/35 maç (100%). Bu görünüm ortak olmayan rakiplere karşı oynanan maçları hesaba katmaz.

Rakip rakip

RakipÇrpHeckeGuéhi
maçdkDSmaçdkDS
Aston Villa1,087215120,4218018,6
Chelsea1,103218011,0218021,2
Fulham0,97621805,8327019,5
Wolves0,897218015,121809,4
Burnley0,86621809,5218014,6
Brentford1,00821808,3218014,2
West Ham0,96121809,5218011,1
Tottenham1,039218013,521807,0
Liverpool1,13421806,7218013,4
Arsenal1,118218012,021806,6
Bournemouth0,94521808,621808,8
Everton0,91321804,5218012,1
Newcastle1,07121808,821807,3
Leeds0,88221809,221806,9
Nottingham Forest0,92921808,521805,1
Manchester United1,05521809,91902,2
Sunderland0,8501905,71904,3
Crystal Palace0,9921904,11904,5
Manchester City1,15021805,41902,5

Mevkidaşlarına göre

J. van Hecke · D mevkidaşları (122)

DS%75
kazanılan ikili mücadele%80
top kesme%40
müdahale%74
blok%76
gol%81
asist%77
faul (az iyidir)%64
kart (az iyidir)%24

M. Guéhi · D mevkidaşları (122)

DS%88
kazanılan ikili mücadele%72
top kesme%26
müdahale%85
blok%64
gol%84
asist%79
faul (az iyidir)%69
kart (az iyidir)%55

Başka bir çift