duelstat
Thiago
Brentford · F
VS
J. Doku
Manchester City · F

Premier League 2025-26

Aynı 18 rakibe karşı

Toplam DS251,6·168,2
DS / 90 dakika7,24·9,01
Ham / 90 — rakip düzeltmesi öncesi7,50·9,11
Rakip kümesi aynı; ham ile DS ayrışıyorsa dakika dağılımı farklı demektir.

Kapsam: 18 ortak rakip. Thiago 36/38 maç (95%), Doku 28/30 maç (93%). Bu görünüm ortak olmayan rakiplere karşı oynanan maçları hesaba katmaz.

Rakip rakip

RakipÇrpThiagoDoku
maçdkDSmaçdkDS
Everton0,913217934,8214923,5
Burnley0,866217922,9218018,6
Manchester United1,055217919,5215719,9
Newcastle1,071218026,71767,5
Sunderland0,850217222,021299,8
Liverpool1,134218013,917417,6
West Ham0,961218020,41302,4
Brighton1,024218011,5210810,5
Bournemouth0,945218012,621499,2
Arsenal1,11821206,3217513,7
Chelsea1,10321625,729613,4
Fulham0,97621556,61647,4
Nottingham Forest0,929218011,81131,6
Wolves0,897218010,22822,6
Leeds0,88221807,81894,7
Aston Villa1,08721807,22423,0
Tottenham1,03921806,21361,5
Crystal Palace0,99221805,61321,1

Mevkidaşlarına göre

Thiago · F mevkidaşları (72)

DS%85
gol%96
asist%16
isabetli şut%87
kilit pas%17
başarılı dribling%45
kazanılan ikili mücadele%66
faul (az iyidir)%7
kart (az iyidir)%25

J. Doku · F mevkidaşları (72)

DS%99
gol%52
asist%88
isabetli şut%51
kilit pas%100
başarılı dribling%100
kazanılan ikili mücadele%97
faul (az iyidir)%49
kart (az iyidir)%91

Başka bir çift