duelstat
E. Fernández
Chelsea · M
VS
E. Le Fée
Sunderland · M

Premier League 2025-26

Aynı 18 rakibe karşı

Toplam DS221,0·199,7
DS / 90 dakika6,76·6,47
Ham / 90 — rakip düzeltmesi öncesi6,74·6,50
Rakip kümesi aynı; ham ile DS ayrışıyorsa dakika dağılımı farklı demektir.

Kapsam: 18 ortak rakip. Fernández 34/36 maç (94%), Fée 34/36 maç (94%). Bu görünüm ortak olmayan rakiplere karşı oynanan maçları hesaba katmaz.

Rakip rakip

RakipÇrpFernándezFée
maçdkDSmaçdkDS
Tottenham1,039218021,7218015,0
Bournemouth0,945218013,8217619,1
Fulham0,976215517,9217912,9
Brentford1,008217516,3218013,9
Everton0,91321809,0218020,0
Manchester City1,15019014,1218014,7
Aston Villa1,087216912,8217115,1
Liverpool1,134218014,1216912,7
Crystal Palace0,992216911,61909,4
Brighton1,024218014,31906,6
West Ham0,961218016,721043,3
Burnley0,866218012,121177,7
Wolves0,89721737,3218011,1
Leeds0,88221808,421809,9
Manchester United1,05521789,521808,7
Arsenal1,11821768,921547,1
Nottingham Forest0,9291905,721657,9
Newcastle1,07121266,721054,7

Mevkidaşlarına göre

E. Fernández · M mevkidaşları (124)

DS%84
kilit pas%89
asist%55
gol%90
başarılı dribling%20
kazanılan ikili mücadele%25
top kesme%31
müdahale%31
faul (az iyidir)%57
kart (az iyidir)%23

E. Le Fée · M mevkidaşları (124)

DS%79
kilit pas%78
asist%82
gol%68
başarılı dribling%23
kazanılan ikili mücadele%47
top kesme%85
müdahale%52
faul (az iyidir)%64
kart (az iyidir)%63

Başka bir çift