duelstat
B. Leno
Fulham · G
VS
J. Pickford
Everton · G

Premier League 2025-26

Aynı 18 rakibe karşı

Toplam DS131,4·138,1
DS / 90 dakika3,65·3,84
Ham / 90 — rakip düzeltmesi öncesi3,72·3,82
Rakip kümesi aynı; ham ile DS ayrışıyorsa dakika dağılımı farklı demektir.

Kapsam: 18 ortak rakip. Leno 36/38 maç (95%), Pickford 36/38 maç (95%). Bu görünüm ortak olmayan rakiplere karşı oynanan maçları hesaba katmaz.

Rakip rakip

RakipÇrpLenoPickford
maçdkDSmaçdkDS
Nottingham Forest0,929218013,2218016,2
Aston Villa1,08721807,5218017,5
Brighton1,02421807,0218015,4
Chelsea1,10321808,7218012,4
Burnley0,86621807,9218011,0
Manchester United1,05521805,9218012,2
Newcastle1,071218012,121804,9
Leeds0,882218010,521804,9
Arsenal1,11821809,421804,6
Crystal Palace0,99221804,221809,6
West Ham0,961218010,221803,6
Bournemouth0,94521804,721808,3
Wolves0,89721808,621804,4
Brentford1,008218011,021800,1
Sunderland0,85021806,721801,6
Liverpool1,13421803,521803,6
Manchester City1,1502180-1,121805,6
Tottenham1,03921801,321802,0

Mevkidaşlarına göre

B. Leno · G mevkidaşları (24)

DS%35
kurtarış%26
gol yememe oranı%39
kilit pas%17
faul (az iyidir)%70
kart (az iyidir)%39

J. Pickford · G mevkidaşları (24)

DS%52
kurtarış%30
gol yememe oranı%76
kilit pas%70
faul (az iyidir)%35
kart (az iyidir)%26

Başka bir çift